logo

logo mobile

Když voda není taková, jaká by měla být

Když voda není taková, jaká by měla být

Součástí všech dodávaných výrobků je český a/nebo slovenský návod k použití a k dispozici jsou také veškeré potřebné certifikáty. Na námi dodané výrobky poskytujeme plnou záruku, a to minimálně v délce a rozsahu stanoveném zákonem.

Záruční servis dodávaných výrobků

Kvalita dodávaných výrobků je pro nás vždy na prvním místě. Dovážíme a distribuujeme pouze výrobky, při jejichž výrobě byly použity nejkvalitnější dostupné materiály a technologie. I přesto ale může nastat situace, že právě váš výrobek bude potřebovat záruční opravu.

Má-li být záruční oprava nebo reklamace vyřízena co nejdříve, kontaktujte prosím přímo prodejce, u kterého jste výrobek zakoupili. 

Upozornění: Většina výrobků vyžaduje pravidelnou péči nebo má předepsané pravidelné sanitační a odborné servisní prohlídky. Provádění předepsaných úkonů a/nebo prohlídek je podmínkou pro poskytnutí plné zákonné záruky.

Pozáruční servis dodávaných výrobků

V našem servisním středisku v Brně provádíme pozáruční servis všech dodávaných výrobků. V případě potřeby opravy jakéhokoliv dodaného zařízení se můžete obracet jak na svého prodejce, tak přímo na náš servis.

Stav své servisní zakázky můžete sledovat online.

 

Chcete-li nám zanechat vzkaz...

...nebo nás přímo kontaktovat:

Kontaktní adresa

Waterservice, s.r.o.
Kulkova 8
61500 Brno

Telefon

(+420) 513 033 891
(+420) 739 020 352